BHF_2018_06_Portraits_HighRes_10.jpg

STYRET I NORSK BILLEDHOGGERFORENING

Styremedlemmer:
Ebba Moi
Stian Ådlandsvik
Marius Dahl
Janne Kruse
Anna Widén

Styrets varamedlemmer:
Tore Reisch
Ånond Versto
Petrine Vinje

Nominasjonsutvalgets medlemmer:
Gunn Harbitz
Signe Solberg
Christine Aspelund

Nominasjonsutvalgets varamedlem:
Torgrim Torve

 

Kontakt med styre / Styreleder Ebba Moi:
styreleder@skulptur.no

 
BHF_2018_06_Portraits_WebRes_03.jpg

ADMINISTRASJONEN I Nbf

Camilla Luihn
Formidlingsleder /
Head of Communications
+47 905 12 409 camilla.luihn@skulptur.no

 

Erik Steen
Daglig leder / Director
+47 918 86 181 erik.steen@skulptur.no

Silja Leifsdottir
Kurator /
Curator
+47 952 09 951 silja.leifsdottir@skulptur.no

 

Linda S. Olsen
Prosjektleder /
Head of Productions
+47 416 54 633  linda.olsen@skulptur.no

 
 

Kontakt:
nbf@skulptur.no
Hekkveien 5, 0571 Oslo NORWAY
Tel: +47 22 37 77 80
Besøk etter avtale / Visit by appointment